Aktualne oferty pracy w Fundacji Alberta Schweitzera

Fundacja Alberta Schweitzera jest organizacją non-profit działającą w Polsce od 2017 roku. Jesteśmy częścią międzynarodowej struktury, której główna siedziba znajduje się w Berlinie. Naszą misją i długoterminowym celem jest doprowadzenie do zakończenia chowu przemysłowego zwierząt oraz popularyzacja diety roślinnej.

Pracujemy w tych obszarach, w których możemy pomóc jak największej liczbie zwierząt. W Polsce nasza fundacja skupia się na współpracy z przemysłem spożywczym, aby podnosić standardy dobrostanowe w hodowli kur niosek oraz kurczaków przeznaczonych na mięso. Dzięki naszym działaniom oraz współpracy z innymi organizacjami, uzyskaliśmy od firm wiele publicznych zobowiązań do rezygnacji z używania jaj klatkowych oraz przekonaliśmy większość sieci handlowych do zaprzestania sprzedaży żywych karpi. Prowadzimy również platformę Tydzień na Weganie, aby inspirować i wspierać konsumentów w przechodzeniu na bardziej roślinny tryb życia.

Praca w Fundacji Alberta Schweitzera w dużej mierze ma międzynarodowy wymiar, ponieważ blisko współpracujemy z naszym niemieckim zespołem oraz z międzynarodowymi organizacjami zajmującymi się ochroną zwierząt, więc wymagana jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Część procesu rekrutacyjnego będzie również prowadzona w tym języku.

Organizacje non-profit i profesjonalna praca nie wykluczają się wzajemnie. Działamy jak dobrze zorganizowane firmy w świecie biznesu z planem strategicznym i jasno określonymi celami, obejmującymi również ciągłe szkolenie naszych pracowników. W ramach tego podejścia oferujemy stałą liczbę 35 godzin pracy tygodniowo dla stanowisk pełnoetatowych, elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej.

Nasz zespół w Warszawie działa w czterech obszarach:

  • Kampanie
  • Komunikacja
  • Współpraca z biznesem
  • Zarządzanie i administracja

Jesteśmy pasjonatami tworzenia zmiany na rzecz tzw. zwierząt hodowlanych – dołączysz do naszego zespołu, aby była ona jeszcze większa?

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalist(k)a ds. Współpracy z Biznesem/Corporate Relations Specialist

Specjalist(k)a ds. Współpracy z Biznesem/Corporate Relations Specialist

Termin rozpoczęcia pracy: Jak najszybciej

Rodzaj umowy: Stała pełnoetatowa praca na czas nieokreślony (35 godzin tygodniowo) z 3-miesięcznym okresem próbnym

Termin składania aplikacji: 29.02.2024

Lokalizacja: Biuro Fundacji Alberta Schweitzera w Warszawie, z potrzebą okazjonalnych podróży służbowych krajowych i zagranicznych. Istnieje możliwość pracy zdalnej na czas tymczasowy, a także opcja stałej pracy z miejsca zdalnego po przynajmniej 3 miesiącach okresu wdrożenia w Warszawie.

Wymagane języki: polski i angielski

Opis stanowiska:

Jako Specjalist(k)a ds. Współpracy z Biznesem będziesz odpowiedzialny/a za relacje z przedsiębiorstwami mające na celu poprawę standardów dobrostanowych zwierząt we wszystkich łańcuchach dostaw. Twoja rola będzie kluczowa w naszych wysiłkach do wprowadzenia pozytywnych zmian dla zwierząt hodowlanych.

Twoje zadania:

  • Nawiązywanie kontaktów z kierownictwem dużych firm mających w swoich łańcuchach dostaw produkty zwierzęce oraz utrzymywanie i rozwijanie relacji
  • Prowadzenie negocjacji w celu uzyskania lepszych warunków dla kur niosek i kurczaków hodowanych na mięso
  • Uczestnictwo w targach i innych wydarzeniach branżowych i spożywczych
  • Współpraca z innymi organizacjami

Nasze oczekiwania:

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne w rozmowach bezpośrednich, telefonicznych oraz w korespondencji e-mailowej i listownej, w tym zdolność przekonywania i skuteczny styl komunikacji
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji i pewność siebie podczas okazjonalnych wystąpień i prezentacji
  • Wysoka motywacja, rzetelność oraz samodzielność w pracy
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z dobrostanem zwierząt hodowlanych
  • Biegła znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie co najmniej B2
  • Identyfikacja z naszą misjąwizją i strategią

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 9500 PLN brutto
  • Możliwość pracy w nowoczesnej i efektywnej organizacji pozarządowej, która realnie wpływa na dobrostan zwierząt hodowlanych
  • Kompleksowe szkolenie i wprowadzenie do pracy
  • Elastyczne godziny pracy z możliwością pracy zdalnej
  • Odpowiednio wyposażone stanowisko pracy; nasze biuro jest miejscem przyjaznym dla zwierząt
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej w określonym zakresie

Aplikacja:

Prześlij nam swoją aplikację mailem na adres jobs@schweitzer.pl. Chcielibyśmy dowiedzieć się, co motywuje Cię do pracy w Fundacji Alberta Schweitzera i dlaczego jesteś najlepszą osobą na to stanowisko. Prosimy o zawarcie CV i listu motywacyjnego, zawierającego informację o oczekiwanym wynagrodzeniu i najwcześniejszej możliwej dacie rozpoczęcia pracy, w jednym pliku PDF. Rozpatrzymy Twoją aplikację tylko wtedy, gdy prześlesz ją do nas e-mailem na powyższy adres. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu i rozmowy kwalifikacyjnej z zainteresowanymi kandydatami przed upływem terminu składania aplikacji. Jeśli nie spełniasz wszystkich kryteriów, nadal zachęcamy do aplikowania – poszukujemy osoby przede wszystkim silnie zmotywowanej, która będzie pasować do naszego zespołu.

Podziel się

Back to top